Rozhovor: Ak chcete originálne svadobné šaty, siahnite po šatách na mieru

Možnosťou pre všetky žienky, ktoré sa túžia vydávať v svadobných šatách presne podľa svojich predstáv, je dať si ich ušiť na mieru. Majiteľka  Svadobného domu Hella vám prezradí ako funguje zákazkové šitie a ako prebieha celý proces od návrhu šiat až po odovzdanie neveste :)…


 

Svadobný salón Hella má v Žiline svoju históriu, ste na trhu už 29 rokov. Aké služby ponúkate ?

Svadobný salón založila moja maminka už v roku 1990.  Salón mal presne v januári 29 rokov. Do roku 2016 sme fungovali ako požičovňa svadobných a spoločenských šiat. V súčasnosti sa venujeme už len šitiu svadobných šiat na mieru. Vyrábame šaty pre nevesty, mamičky aj pre detičky. Samozrejme, máme aj doplnky k šatám ako sú napríklad ozdoby do vlasov, závoje, svadobné podväzky, podbradníčky, čelenky a šperky, ktoré nájdete v našej predajni. Novinkou je svadobné poradenstvo, kde nevesta získa všetky potrebné informácie, aby si mohla svadbu zorganizovať oveľa jednoduchšie a za výrazne kratší čas sama. Čiže jej ušetríme veľa času získavaním kontaktov, ktoré my už máme. Ponúkame pre nevestu komplexné riešenie a preto sme zmenili i názov nášho konceptu na ,,Svadobný dom“.

Celý článok » Rozhovor: Ak chcete originálne svadobné šaty, siahnite po šatách na mieru

Rozhovor: Salón Wedding Avenue radí ako si správne vybrať svadobné šaty

Ak ste sa zasnívali do krásnych svadobných šiat Milla Nova či  Lorenzo Rossi, nájdete ich práve v svadobnom sálone Wedding Avenue v Bratislave. Majiteľka salónu Veronika vám poradí, ako si správne vybrať svadobné šaty, aké trendy nás čakajú v svadobnej sezóne 2019 a tiež nám prezradí, čím sú jej salóny výnimočné.


V akých mestách vás môžeme Veronika nájsť?

Wedding Avenue vznikol pred ôsmimi rokmi, naša hlavná pobočka je v Bratislave. V roku 2017 sme otvorili druhú pobočku, Wedding Atelier vo Viedni.

Celý článok » Rozhovor: Salón Wedding Avenue radí ako si správne vybrať svadobné šaty

Rozhovor: Kvetinové trendy v 2018

Tento týždeň sa venujeme téme kvetinová svadobná výzdoba. Práve kvety sú neodmysliteľnou súčasťou každej svadby, podieľajú sa na výnimočnej atmosfére, skrášľujú, zjemňujú. O aktuálnych trendoch nám porozprávala majiteľka obľúbeného kvetinárstva Kvetinky u Tinky, Martinka Hanuliaková.


 

 

Martinka, aké trendy v svadobnej výzdobe nás čakajú? Bude to niečo uletené, alebo skôr elegantná klasika? 

Svetové svadobné trendy určujú svadobní floristi a každý raz sa snažia prísť s niečím novým a netradičným. Pre rok 2018 je takýmto trendom kvetinová výzdoba s odtieňmi modrej, prechádzajúca od tmavo modrej, cez blankytnú, až po odtiene tyrkysovej, či holubičej modrej.

Menej extravagantným trendom na tento rok je odtieň  „greenery“, čo je svieža zelená. Je výborne kombinovateľná so všetkými farbami a aj výzdoba zladená celá do tohto odtieňa je nádherná a jedinečná.

Celý článok » Rozhovor: Kvetinové trendy v 2018